PLAZMOVÝ GENERÁTOR RPZ14

Plazmový generátor RPZ 14

Tato frekvenční terapie se používá jak pro akutní stavy onemocnění (chřipka, angína, inf.mononukleóza, plané neštovice…), tak pro chronická onemocnění (herpesviry, EBV, borrelie, chlamydie, parazitární onemocnění…).

Plazmování není vhodné během těhotenství, u osob s kardiostimulátorem, epilepsií a kovovými implantáty.

Jedná se o výrobek české společnosti Z- technology s.r.o. a patří ke světové špičce mezi frekvenčními generátory. Jeho hlavní předností je široké pásmo nastavitelných frekvencí od 1 – 900 000 Hz, s možností nastavení frekvence s přesností tisícin kHz.

Tyto vygenerované elektromagnetické frekvence všesměrově, bezkontaktně šíří plasma, která vzniká zapálením směsí vzácných plynů uvnitř plasmové trubice. Tato metoda je vysoce efektivní, neinvazivní, je bezbolestná a poměrně časově nenáročná, ve srovnání s jinými metodami. Přístroj využívá poznatků špičkového vědce, mikrobiologa a průkopníka metody selektivního ničení mikroorganismů Dr. Royala Raimonda Reifa.

Plazmový generátor stimuluje imunitní systém a ničí choroboplodné mikroorganismy uvnitř lidského těla bez jakýchkoliv negativních účinků na lidský organismus. Výstupní frekvence pronikají celým tělem (střevním traktem, kostmi, svaly…) a naměřené patogeny buď úplně zničí, anebo naruší jejich membrány a nastartovaný imunitní systém je pak přirozeně zlikviduje.