F-SCAN TOUCH diagnostika

F-SCAN 3 diagnostika

Měření netrvá příliš dlouhou dobu, což je výhodné zejména pro děti. F-SCAN 3 používáme pro diagnostiku, poté doporučujeme likvidaci patogenů na Plazmovém generátoru RPZ 14, kde jsou naměřené zátěže ihned zničeny.

Frekvence patogenů, které měříme:

Jedná se o švýcarský certifikovaný diagnostický přístroj. V současné době je modelem na nejvyšší úrovni a je určen pro profesionální využití.Měří frekvence od 1Hz-15MHz. F-SCAN 3 kombinuje Rifeho a Huldy Clarkovémetodu umožňující zasáhnout cílové – patogenem zasažené buňky bez poškození zdravé okolní tkáně. Tato metoda je tedy naprosto bezpečná.

Přístroj s naprostou přesností ukáže celkovou toxickou zátěž organismu. Vgrafické podobě je znázorněna zátěž těžkými kovy, plísněmi, parazity, viry, bakteriemi, roztoči aj. Každý z těchto patogenních mikroorganismů se pohybuje na určité frekvenci a proto je také možné jej přesným působením elektromagnetického záření usmrtit. V přístroji jsou naprogramovány frekvence všech známých patogenů, které po naměření přeneseme do dalšího zařízení, určeného k jejich likvidaci (viz Plazmový generátor).